SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

19.04.2017 Nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych RODM Olsztyn poleca

MIT Enterprise Forum Poland rozpoczyna nabór do 3. edycji programu akceleracji startupów technologicznych, realizowanego w oparciu o know-how jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów technologicznych – Massachusetts Institute of Technology.

Spotkanie na ten temat odbędzie się 19 kwietnia w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym o godz. 13:00. Więcej szczegółów na stronie: http://opnt.olsztyn.pl/aktualno…/news-details/…/-f4c7bdc767/

W ramach projektu pomocy startupom udzielą największe polskie i międzynarodowe organizacje, w tym min.: PKO Bank Polski, Grupa PGNiG, Grupa KGHM, Grupa Adamed, Intel, Visa oraz Hewlett Packard Enterprise. Dzięki grantowi przyznanemu MIT Enterprise Forum Poland w pilotażowym konkursie ScaleUp, startupy, które zakwalifikują się do programu, uzyskają również szansę na dofinansowanie działalności w kwocie nawet do 250 tysięcy złotych!

Udział w akceleracji MIT Enterprise Forum Poland jest dla startupów nie tylko ogromną szansą na dopracowanie własnych modeli biznesowych, ale również okazją do międzynarodowego networkingu i zdobycia unikalnej wiedzy przydatnej w dalszym rozwoju działalności.